Po zápasu s Tečovicemi vyhlíží Halenkovice body již třetí týden

26.09.2018 | Roman Janeček

Ani dobrý výkon nepomohl oslabené sestavě našeho mužstva dosáhonut v Tečovicích na body. Sokol Tečovice B - TJ Halenkovice 2:1.

Do utkání v Tečovicích nastoupilo naše mužstvo z důvodu dalších zranění hráčů zadních řad (R. Vlachynského a P. Marholta) ve značně improvizované sestavě.
V 8. min. předvedl Lukáš Jablonický pěknou akci na jejímž závěru byla přihrávka na Jirku Sudolského, ten příležitost nevyužil. V 10. min. zatáhl po pravé straně Dominik Polášek, jeho centr proměnil Jirka Sudolský jen na hlavičku mimo. V 15. min. z dálky vystřelil Tomáš Režný - i jeho pokus skončil mimo brankovou konstrukci. V 16. min. Martin Vykoukal zlikvidoval nebezpečnou akci domácích. V 17. min. domácí vystřelili mimo naši bránu. V 18. min. odpověděl Lukáš Jablonický pěkným centrem na Dominika Poláška, který vystřelil nad. Ve 33. min. zahrozili domácí, ale nepodařilo se jim zakončit přesně. Poločas skončil 0:0. Naši kluci bojovali, skvěle zahrála obrana, která vsadila na účinný ofsajdsystém, se kterým si domácí nevěděli rady.

Ve druhém poločasu došlo k dalšímu oslabení našeho týmu. Z důvodu plnění pracovních povinností nemohl nastoupit Filip Liška a Karel Rapant. Mužstvo muselo být přeskupeno. V 50. min. předvedl Lukáš Jablonický krásný brejk, na jehož konci zvolil přihrávku na Davida Marholta. Jeho střelu zlikvidoval brankář. V 59. min. zpracoval míč Tomáš Režný, posunul jej na Dana Kociána, který pěknou přihrávkou vyzval ke skórování Jirku Sudolského a ten se nezmýlil - střela po zemi a 0:1. V 62. min. překazil nadějnou akci domácích Jara Blažek - nebezpečí odvátil na roh. V 63. min. Martin Vykoukal bez kontaktu zabránil skórování domácímu útočníkovi. Z jeho strany však přišla na řadu gymnasticko-divadelní sestava, určená jedinému přihlížejícímu. Ten ji ocenil písknutím pokutového kopu. Z penalty domácí vyrovnali na 1:1. Naši stále bojovali. V 68. min. David Marholt uvolnil Dominika Poláška, jehož střelu si domácí málem srazili do vlastní sítě. V 69. min. zlikvidoval Martin Vykoukal přímý kop domácích. Další přímý volný kop domácích následoval v 73. min. ten byl ovrácen na roh. Z tohoto rohového kopu se  balon dostal do závaru před naší brankou a následně i do ní - 2:1. V 84. min. ještě domácí brankař s námahou vyrazil střelu Tomáše Režného. Našemu týmu se potřetí v řadě neporařilo bodovat.