Pohořelice Halenkovice 0:1
V posledním derby sezóny stačil halenkovickým k zisku tří bodů jediný gól.
TJ Sokol Pohořelice - TJ Halenkovice
0:1
Branky:
TJ Halenkovice - Jiří Sudolský
Žluté karty:
TJ Halenkovice - Pavel Marholt
Červené karty:
Sokol Pohořelice - Roman Plesník
Rozhodčí:
hlavní rozhodčí - Milan Březík
asistent - Petr Bartůnek
asistent - Ondřej Gabrhelík
Ve 24. kole na sebe narazili tradiční soupeři - týmy Pohořelic a Halenkovic. Oběma mužstvům se v současné době daří a podle toho vypadal i zápas. Relativně vyrovnané utkání pro sebe rozhodly hostující Halenkovice, díky jedinému gólu, který padl po přímém volném kopu těsně před poločasem.
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
13 | Blažek Jaromír | Z | 15 | 0 | 0 | 0 |
15 | Gabrhelík Roman | U | 3 | 0 | 0 | 0 |
12 | Hanáček Jaroslav | Z | 5 | 0 | 0 | 0 |
21 | Jablonický Lukáš | Z | 75 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kocián Daniel | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
3 | Liška Filip | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
85 | Marholt David | U | 85 | 0 | 0 | 0 |
22 | Marholt Pavel | O | 65 | 0 | 1 | 0 |
9 | Polášek Dominik | U | 87 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rapant Karel | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
66 | Režný Martin | U | 25 | 0 | 0 | 0 |
8 | Režný Tomáš | Z | 90 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sudolský Jiří | U | 90 | 1 | 0 | 0 |
2 | Vlachynský Radek | O | 90 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vykoukal Martin | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Přípravné utkání před startem jarní části sezóny 2023/24 si zahrají také naši starší žáci.
Prvním "velkým" utkáním, které se odehrálo na halenkovickém fotbalovém hřišti v roce 2024, byl přátelský zápas spojeného týmu dorostu...
Jaro kolem nás se okatě hlásí ke slovu, nabízí tak možnost vyzkoušet aktuální formu našich fotbalistů v ideálních podmínkách.
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |