Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ples sportovců 2022 - slušná jízda!

12.12.2022 | Roman Janeček

Po tříleté nucené přestávce proběhl v sále Kulturního domu v Halenkovicích již osmý Ples sportovců. A byla to slušná jízda!

O tom, že tradice plesů nesmí být přerušena a další jeho pokračování se uskuteční hned, jakmile to bude možné, byli členové Výboru TJ Halenkovice rozhodnuti už v roce 2020. A tak se i stalo. Otázkou bylo, zda se podaří navázat na úspěch minulých ročníků.

Předprodej vstupenek, který probíhal v Místní knihovně Halenkovice, napověděl, že akce své příznivce naštěstí neztratila – prodáno bylo přes 150 lístků a další místa byla obsazena těsně před začátkem akce. Pro hosty byl připraven tradiční servis v podobě bufetu, ruličkové tomboly a hudebního doprovodu skupiny Madusong.

Program plesu čítal celkem tři vstupy, jejichž moderování se ujal předseda TJ, Ing. Radek Kedruš.
V prvním vstupu byli hosté přivítáni a seznámeni se změnami, které oproti dřívějšku musely být provedeny, týkalo se to zejména umístění tomboly. Ta byla nově přesunuta do prostor bývalé knihovny (na původním místě je dnes poštovní úřad). Druhý vstup přinesl poděkování členům TJ a vyhlášení fotbalisty roku 2022. Ve třetím vstupu byly slosovány vstupenky – tři šťastní získali hodnotné ceny. Mezi tím probíhala „volná“ zábava prokládaná návštěvami bufetu. Jeho posádka se musela hodně otáčet, ale vše zvládala s přehledem a úsměvem. Totéž se dá říci o obsluze tombolové místnosti. Tombola obsahovala 115 zajímavých cen, které poskytli sponzoři plesu. Jsme vděční za jejich štědrost, kterou i v dnešní nelehké době prokázali. Přehled sponzorů plesu máte k dispozici na jedné z fotografií.

Kolem půl desáté utichla hudba, zklidnil se i ruch v bufetu. Vstup, který přišel, měl celkem tři body. 1. rozloučení, 2. poděkování, 3. vyhlášení fotbalisty roku.
Za svou dlouholetou činnost pro TJ a halenkovický fotbal byl drobnou pozorností oceněn pan Zbyněk Horka, který se v loňském roce, po více než 25 letech, rozhodl ukončit svou aktivní činnost ve výboru TJ. Potlesk publika si vysloužili také pánové Oldřich Prokop a Josef Štulíř, kteří se v létě 2022, po třinácti letech, rozloučili s prací trenérů mládeže v našem klubu. Všem třem pánům děkujeme za energii a obrovské množství času, který halenkovickému fotbalu věnovali a do dalšího života jim přejeme jen to nejlepší. Třeba se neloučíme nadobro…

Následovalo poděkování trenérům mládeže, bez jejichž ochoty a snažení by halenkovický fotbal a sport přišel o budoucnost. Malou pozorností a potleskem zaplněného sálu byli oceněni Jiří Sudolský, Jaroslav Musil, Richard Vašíček, Radek Šimko, Ondřej Gabrhelík a Veronika Horková. Radku Šurmánkovi bude poděkováno dodatečně.

Putovní pohár pro nejlepšího fotbalistu roku 2022 byl připraven. Po pečlivé úschově, která neplánovaně trvala dlouhé tři roky, jej organizátorům předal fotbalista roku 2019, Dan Kocián. Nový fotbalista roku vzešel z tajné volby členů výboru TJ Halenkovice, kteří rozhodli takto:
Na čtvrtém místě se umístil Lukáš Jablonický, bronzový stupínek obsadil Dominik Polášek, stříbrnou pozici získal Ondřej Kadlčák.
A Fotbalistou roku 2022 se stává – pozor, chvíle napětí - tramtararáááá - brankař Tomáš Janošek (TJ22). Tomáš si za potlesku publika do opatrování převzal putovní pohár a k okamžité spotřebě dort, jehož autorkou byla Dáša Křivová. Oceněným gratulujeme a hlavně děkujeme. Dík, samozřejmě, patří také všem fotbalistům A mužstva, kteří reprezentují TJ Halenkovice.

Ples sportovců 2022 navázal na tradici minulých ročníků, jakoby ani žádná COVIDová přestávka nebyla. Hosté si jej užívali naplno. Bufet praskal ve švech, klání obsluha versus hosté skončilo vítězstvím obou stran. Kola hazardu v tombole se točila na maximální obrátky, nakonec nezbyla ani jedna nerozbalená rulička a všechny ceny našly své nové majitele. Muzikanti podávali špičkový výkon. Takto to jelo skoro do druhé hodiny nedělní a ani potom se z kulturáku mnoha lidem nechtělo…

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali, všem kteří nás podpořili. Velký dík patří hostům, kteří se skvěle bavili.
Ples sportovců 2022 je minulostí. Už teď se na vás těšíme zase za rok!

Fotky – Dušan Chlud.

 
Aktuální články
Silvestr 2023, PF 2024

Tradiční silvestrovské fotbálky na si na závěr roku vychutnali hráči halenkovického áčka, staré gardy a dorostu. 

 
Žákovský turnaj v Otrokovicích

Žákovský tým TJ Halenkovice se zúčastnil prosincového halového turnaje v Otrokovicích.

 
Ples sportovců a fotbalista roku 2023

Druhá prosincová sobota patří v Halenkovicích každoročně Plesu sportovců, v rámci kterého bývá vyhlašován nejlepší halenkovický...

 
Rozsvícení vánočního stromu 2023
 
Ples sportovců 2023
 
Ani tři góly k bodům nepomohly
 
Před zimní přestávkou nás prověří Tečovice B
 
Devět gólů a k tomu čisté konto
 
Poslední DOMÁCÍ mistrák roku 2023
 
Tři body, které přišly v pravý čas
 
Utkání
TJ Halenkovice | neděle 03.09.2023, 16:00
3. kolo
1:1
TJ Pohořelice - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 10.09.2023, 16:00
4. kolo
1:3
TJ Halenkovice - FC Doubravy
 
TJ Halenkovice | sobota 16.09.2023, 15:30
5. kolo
4:0
Spytihněv - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 24.09.2023, 15:30
6. kolo
1:2
TJ Halenkovice - SK Lukov
 
TJ Halenkovice | neděle 01.10.2023, 15:00
7. kolo
0:3
TJ Sokol Trnava - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 08.10.2023, 15:00
8. kolo
1:5
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | neděle 15.10.2023, 15:00
9. kolo
1:3
Sokol Březová - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | neděle 22.10.2023, 14:30
10. kolo
9:0
TJ Halenkovice - SK Jaroslavice
 
TJ Halenkovice | neděle 29.10.2023, 14:00
11. kolo
5:3
Sokol Tečovice - TJ Halenkovice
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS