Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenecké soustředění

07.03.2023 | Roman Janeček

Spojené dorostenecké mužstvo Halenkovic a Spytihněvi absolvovalo ve dnech 2. - 5. března 2023 soustředění.

Jak soustředění probíhalo den za dnem, pro vás popsal Štěpán Abrahám:

Hned po příjezdu jsme se ubytovali, poté jsme šli na večeři. Po večeři v místní restauraci Aréna byl čas na to vybalit věci a nachystat si věci na trénink, protože jsme ještě ve čtvrtek absolvovali trénink v hale. V hale jsme potrénovali a nakonec byl i fotbálek.

Druhý den jsme začali snídaní, po snídani a ranní hygieně byl na programu dne výběh na místní zříceninu hradu, tam jsme měli výběhy schodů a cvičení s vlastní vahou. Poté jsme se zastavili ještě na workoutovém hřišti, kde bylo posilování. Další část dne, po obědě, byl trénink na víceúčelovém hřišti, tam jsme měli trénink zaměřený na techniku a na závěr byl zase fotbálek. Po tréninku nás čekala regenerace na plaveckém bazénu, kde byla také sauna. Když jsme skončili na bazéně, následovala večeře. Po večeři jsme měli teambulding ve formě pokeru.

Třetí den zase začal snídaní, po snídani následoval výběh do lesa k myslivecké hájence. Dále následoval oběd, po obědě jsme měli volno, poté jsme měli trénink na víceúčelovém hřišti, a potom také na umělé trávě. Po obou trénincích následovala večeře, po večeři jsme měli volno (někteří hráli poker nebo se šli projít, anebo byli na pokojích).

Čtvrtý (poslední) den začal obvykle, snídaní. Po snídani byl zase trénink na víceúčelovém hřišti po tréninku jsme měli oběd. Po obědě jsme se začali balit věci. Před odjezdem bylo závěrečné vyhodnocení, každý hráč dostal cenu. A kolem jedné hodiny jsme odjížděli zpátky domů.

Tímto bychom chtěli poděkovat hlavně trenérům a vedením týmu za to, že jsme mohli absolvovat toto soustředění. Doufáme, že naše výsledky se tímto zlepší.

Dovětek:
Soustředění, které se uskutečnilo ve sportovním areálu v Brumově-Bylnici, zorganizovali a vedli za TJ Halenkovice Ondřej Gabrhelík, za Slováckou Spartu Spytihněv Ondřej Šubík, brankaře si na starost vzal Josef Gabrhelík.

Foto: Ondřej Gabrhelík, Josef Gabrhelík

Druhou půlku jara 2024 začne utkání Halenkovic s Trnavou

Ani jsme se nenadáli a jarní část fotbalové sezóny 2023/2024 se přehoupla do druhé poloviny.

Pohodové fotbalové odpoledne se starými gardami

V pátek 10. května 2024 se na žlutavském fotbalovém hřišti v přátelském zápase utkaly týmy "starých" gard Žlutavy a Halenkovic.

Osm gólů, tři červené - divoký zápas v Lukově

Na půdu aktuálně třetího mužstva tabulky vycestoval halenkovický tým v rámci 17. kola soutěže.

Lukov - nejvzdálenější destinace jara

Druhý poločas na jedničku - Halenkovice x Spytihněv 3:1

Zápas starých gard pro "Krůčky"

V 16. kole hostíme Spytihněv