Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hospůdka na hřišti se otevírá!

27.03.2023 | Roman Janeček

V sobotu 1. dubna 2023, po pětiměsíční přestávce, otevírá nová provozovatelka Hospůdku na hřišti. Co všechno této události předcházelo? Inu, to bylo tak:

V září 2022 bylo Výboru TJ Halenkovice dosavadním nájemcem Hospůdky na hřišti, panem Milanem Křivou, oznámeno, že k poslednímu říjnovému dni roku 2022 končí své více než desetileté, úspěšné provozování hostinské činnosti na našem hřišti. Tato výpověď nebyla sice úplným překvapením, přesto členům výboru TJ Halenkovice přidala nějakou tu vrásku na čele. Došlo k ní v době, kdy mnoho hospod bojuje o přežití a zaniká. Zda se podaří zajistit nového provozovatele, bylo velkou otázkou.

Výbor TJ Halenkovice se s původním nájemcem nejprve dohodl na předání a převzetí movitého majetku a finančním vypořádání. Na FB profilu a stránkách TJ Halenkovice byla následně zveřejněna výzva, s nabídkou pronájmu uvolněných prostor. Výzva se nakonec po několika peripetiích dočkala pozitivní odezvy.

Novou paní hospodskou v naší hospůdce se po dohodě s vedením TJ Halenkovice stala Lucie Kocourková, která smlouvu o pronájmu podepsala 8. března 2023. Smlouva vstupuje v platnost dne 1. dubna 2023. Paní Kocourková přistoupila na všechny podmínky TJ, stejně tak se vedení TJ zavázalo řešit dohodnuté požadavky paní nájemkyně.

Od poloviny února 2023 začaly práce na úpravě vestibulu hospody, prostoru výčepu a zázemí obsluhy. Byly zde provedeny úpravy na vodovodní instalaci, elektroinstalaci, proběhly opravy a výmalba stěn, nainstalován byl nový nebo opraven původní nábytek. Výraznou změnou prošlo vybavení pergoly, které muselo být z velké části pořízeno nové. O jednotný vizuální styl provozovny se postarala grafička Kateřina Rozsypalová. Byly řešeny úřední povinnosti a podepsány smlouvy s dodavateli zboží (nápojů i potravin). Pivovar Zubr nainstaloval kompletně novou výbavu pro výčep nápojů. Ale tím práce zdaleka nekončí - další úpravy prostorů hospody budou následovat v průběhu roku 2023, to už ale bude za jejího plného provozu.

Děkujeme Lucce Kocourkové, že se i v tomto nejistém čase rozhodla rozjet hospodu na halenkovickém hřišti, a že věří v její potenciál. Fandíme jí a přejeme hodně spokojených a věrných hostí všech věkových kategorií.

Hospůdka na hřišti zahajuje provoz v sobotu 1. dubna 2023, ve 12:00 hodin. Zveme vás k posezení. Budete-li mít chuť a čas, stavte se, v Hospůdce na hřišti jste vítáni.

Základní informace o provozovně (otevírací doba, nabízený sortiment, kontakty) máte k dispozici …zde.
Facebook Hospůdky na hřišti …zde.

Foto: Lucie Kocourková a její tým

Druhou půlku jara 2024 začne utkání Halenkovic s Trnavou

Ani jsme se nenadáli a jarní část fotbalové sezóny 2023/2024 se přehoupla do druhé poloviny.

Pohodové fotbalové odpoledne se starými gardami

V pátek 10. května 2024 se na žlutavském fotbalovém hřišti v přátelském zápase utkaly týmy "starých" gard Žlutavy a Halenkovic.

Osm gólů, tři červené - divoký zápas v Lukově

Na půdu aktuálně třetího mužstva tabulky vycestoval halenkovický tým v rámci 17. kola soutěže.

Lukov - nejvzdálenější destinace jara

Druhý poločas na jedničku - Halenkovice x Spytihněv 3:1

Zápas starých gard pro "Krůčky"

V 16. kole hostíme Spytihněv