Kontakt
Tělovýchovná jednota Halenkovice, z.s.
Halenkovice č. p. 622
763 63
Telefon: 604 841 949
IČO: 44005300
Spisová značka:
L 1137 vedená u Krajského soudu v Brně
Ing. Radek Kedruš
předseda kluburadek.kedrus@kvasar.cz / 604 841 949
Ing. Jiří Sudolský
člen výboru, ekonom
sudolsky.jirka@seznam.cz / 608 635 567
Mgr. Ondřej Gabrhelík
člen výboru
ondrej.gabrhelik@monetplus.cz / 731 196 750
člen výboru
miroslavbrezik@seznam.cz / 602 459 397
Michal Huťka
člen výboru
Roman Janeček
člen výboru
r.janecek@centrum.cz / 776 788 822
Richard Vašíček
vedoucí mládeže
vasicek74@seznam.cz / 724 601 444
člen výboru
hutkam@seznam.cz / 775 056 065
Roman Janeček
člen výboru
r.janecek@centrum.cz / 776 788 822
Richard Vašíček
vedoucí mládeže
vasicek74@seznam.cz / 724 601 444
Odkazy
Aktuální články
Přípravné utkání starších žáků
Dorosti jasně přehráli Kostelec - dobrá práce!
Dorostenci mají za sebou již druhé přípravné utkání
Hráči staré gardy si zápas na Baťově užili
Naše dorostence prověří Topolná
Stará garda si zahraje první přátelák roku 2024
Přípravné utkání s Roštínem
Zimní soustředění 2024 aneb banán nedrobí...
Silvestr 2023, PF 2024
Žákovský turnaj v Otrokovicích
Přípravné utkání před startem jarní části sezóny 2023/24 si zahrají také naši starší žáci.
Prvním "velkým" utkáním, které se odehrálo na halenkovickém fotbalovém hřišti v roce 2024, byl přátelský zápas spojeného týmu dorostu...
Jaro kolem nás se okatě hlásí ke slovu, nabízí tak možnost vyzkoušet aktuální formu našich fotbalistů v ideálních podmínkách.
Utkání
TJ Halenkovice | neděle 01.10.2023, 15:00
7. kolo
TJ Halenkovice | neděle 08.10.2023, 15:00
8. kolo
TJ Halenkovice | neděle 15.10.2023, 15:00
9. kolo
TJ Halenkovice | neděle 22.10.2023, 14:30
10. kolo
TJ Halenkovice | neděle 29.10.2023, 14:00
11. kolo
TJ Halenkovice | neděle 07.04.2024, 15:30
12. kolo
TJ Halenkovice | sobota 13.04.2024, 16:00
13. kolo
TJ Halenkovice | sobota 20.04.2024, 16:00
14. kolo
TJ Halenkovice | neděle 28.04.2024, 16:00
15. kolo
7. kolo
TJ Sokol Trnava | - | TJ Halenkovice |
8. kolo
TJ Halenkovice | - | FC Žlutava |
9. kolo
Sokol Březová | - | TJ Halenkovice |
10. kolo
TJ Halenkovice | - | SK Jaroslavice |
11. kolo
Sokol Tečovice | - | TJ Halenkovice |
12. kolo
VS.
TJ Halenkovice | - | Fatra Napajedla |
13. kolo
VS.
SK Louky | - | TJ Halenkovice |
14. kolo
VS.
TJ Halenkovice | - | TJ Pohořelice |
15. kolo
VS.
FC Doubravy | - | TJ Halenkovice |